Aydın Anahtar Teslim Tadilat İşleri Nasıl Yapılır

aydın anahtar teslim ev dekorasyonu

Aydın Anahtar Teslim Tadilat İşleri Nasıl Yapılır

Aydın Anahtar Teslim Tadilat İşleri Nasıl Yapılır?

Aydın’ da anahtar teslim tadilat işleri gün geçtikçe önem kazanıyor. Bu konuda özellikle profesyonel ve kaliteli iş yapan firmaların eksikliğini gidermek için firmamızın sunmuş olduğu bu hizmetin satın almalısınız.

 

Aydın Anahtar Teslim Tadilat İşlerinde Neler Yapıyoruz?

Anahtar teslim tadilat işleri, birbirini takip eden birçok iş kaleminin bütününü oluşturmaktadır. Bu sebeple devamlı olarak tadilat işinin takip edilmesi, doğru detaylar ile yapılmasının sağlanması gerekir.

Anahtar teslim tadilat yaptıran birçok kişinin en çok hoşnut olmadığı konular detay çözümlerinin doğru yapılmıyor oluşudur.

Firmamız özellikle sahip olduğu profesyonel teknik ekipleri ile tadilata başlamadan önce evinizin projesini hazırlamaktadır. Projesi hazırlanan evin tadilat işleri hiç sorun çıkmadan tamamlanmaktadır.

Anahtar teslim tadilat işlerinde firmamız;

 • Alçı sıva ve boya
 • Duvar yıkım ve yeni duvar yapımı
 • Kapı ve pencerelerin yenilenmesi
 • Mermer ve fayans işlerinin yapılması
 • Mutfak, banyo dolapları ile gardrop yapımı
 • Laminat ve lamine parke yapımı
 • Mutfak tezgahı yapımı
 • Sıhhi tesisatın yenilenmesi
 • Elektrik tesisatının yenilenmesi

Gibi işleri yapmaktadır.

Aydın Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon

Aydın Anahtar Teslim Tadilat İşleri Fiyatları Nedir?

Anahtar teslim tadilat işleri fiyatları için öncelikle evinizde neler yapılacağının belirlenmesi gerekir. Yaptıracağınız iş kalemlerine göre firmamızın sunduğu ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanarak fiyat belirlenebilir.

Tadilat fiyatı belirlenirken, evinize gelen keşif ekibimiz evinizin odalarının ölçülerini alacaktır. Alınan bu ölçülere göre sizin istekleriniz doğrultusunda tadilat projesi hazırlanacaktır. Hazırlanan bu projeye göre evdeki değişikliklerin metrajları ortaya çıkacak ve tadilat fiyatı belirlenecektir.

Fiyat belirlemede özellikle seçilecek olan malzeme kalitesi, ebatları, özellikleri önem arz eder. Örneğin, küçük ebatlı bir seramiğin döşenmesi işçilik fiyatı ile büyük ebatlı bir seramiğin döşenmesi işçilik fiyatı bir değildir. Bu sebeple malzeme özellikleri fiyatı etkiler.

 

Aydın Anahtar Teslim Tadilat İşleri Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Anahtar teslim tadilat işleri süresi yapılacak işlerin çeşitliliğine göre değişir. Firmamızın çalışma prensibine göre, yapılacak tüm işler başlamadan önce planlanır. Planlanan bu işlere göre de işin teslim süresi baştan müşteriye bildirilir. Bildirilen teslim tarihine firmamız % 100 uymaktadır. Bunu sağlayan etken de, işe başlamadan önce tüm işlerin planlanması yatmaktadır

Aydın Anahtar Teslim Tadilat İşlerine Garanti Veriyor muyuz?

Anahtar teslim tadilat işlerimize 2 yıl garanti vermekteyiz. Bu garanti kapsamında yapılan tüm hizmetler, imalat ve malzeme hatalarına karşı garanti altındadır.

4 Comments
 • Sait
  Posted at 00:39h, 07 Ağustos Cevapla

  Cumhuriyet mahallesinde yeni ev satın aldık.Komple ev tadilatını yaptıracağız. Keşif ve fiyat bilgisi için ne zaman gelirsiniz?

  • Incir Dekor
   Posted at 01:50h, 15 Ağustos Cevapla

   Merhaba Sait Bey,
   İletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde randevu programımıza alarak derhal keşifi gerçekleştirebiliriz.
   Saygılarımızla.

 • Aslihan Yazici
  Posted at 22:30h, 26 Ocak Cevapla

  Ortaklarda oturuyorum komple ev tadilatı 80 m2 en uygun ne kadara mal olur

  • Incir Dekor
   Posted at 11:37h, 29 Ocak Cevapla

   Merhaba Aslihan Hanım,
   Fiyatı belirleyebilmemiz için isteklerinizi bilmemiz gerekiyor. Size daha iyi yardımcı olabilmek için bizimle telefon ile iletişime geçmelisiniz.

Post A Comment