Aydın Banyo Dolabı Modelleri

banyo dolabı modelleri aydın

Aydın Banyo Dolabı Modelleri

Aydın Banyo Dolabı Modelleri Nelerdir?

 

Eviniz için değerli alanlardan biri de banyodur. Zaman içinde banyoda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Gelişen banyo dekorasyonu trendleri, kullanımdan doğan ihtiyaçlar neticesinde banyonuz isteklerinize cevap vermiyor olabilir. Zaman zaman banyo seramiklerini bazen de banyo dolabını değiştirmek isteyebilirsiniz.

Banyo dolapları sizin ve ailenizin ihtiyaçlarını cevap verebilecek şekilde tasarlanmalıdır. Yeterli depolama alanı bulunmalıdır. Bunun yanında şık ve göz alıcı olması da gerekmektedir. İş te bu sebepten dolayı Aydın banyo dolabı modellerini bu yazımızda sizin için hazırladık.

Aydın da genel olarak banyo ölçüleri değişiklik gösterir. Bu sebepten ötürü de tasarlanacak banyo dolabı banyo ölçülerine göre uygun olmalıdır. Bir banyoda banyo dolabı, duşakabin ya da küvet, hela taşı ve lavabo ile çamaşır ve kurutma makineleri için yeterli alanlar hesaplanmalı ve buna göre banyo tasarlanmalıdır.

 

Banyo dolabı yapımında mdf kullanılmaktadır. Mdf su ve neme karşı oldukça dayanıklıdır. Mdf nin hazır renkleri olduğu gibi lake boya ile de son kat renkler elde edilmektedir. Mdf hazır renklerini ve lake renklerini incelemek için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Lake Renk Kartelası

İlginizi Çekebilir: Mdf Renk Kartelası

 

Mavi Renk Banyo Dolabı Modelleri

Kırmızı Renk Banyo Dolabı Modelleri

Sarı Renk Banyo Dolabı Modelleri

Yeşil Renk Banyo Dolabı Modelleri

2 Comments
 • Hale
  Posted at 00:32h, 07 Ağustos Cevapla

  Banyomuz için dolap yaptırmak istiyoruz. Beyaz renk ve ayna çerçevesi siyah olsun istiyoruz. Ölçü alımı için ne zaman gelirsiniz.

  • Incir Dekor
   Posted at 01:55h, 15 Ağustos Cevapla

   Merhaba Hale Hanım,
   İletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde randevu programımıza alarak derhal keşifi gerçekleştirebiliriz.
   Saygılarımızla.

Post A Comment