Aydın Boya Badana Renkleri Nelerdir

aydın boya renkleri

Aydın Boya Badana Renkleri Nelerdir

Aydın Boya Badana Renkleri Nelerdir?

 

Aydın, yazları çok sıcak kışları da fazla soğuğun hissedilmediği bir şehrimizdir. Sıcak bir hava iklimine sahip olmasından dolayı seçeceğiniz renklerin de buna uygun olarak sizi rahatsız etmeyeceği renkler olmalıdır. Güneşin doğuşundan batışına kadar genelde evlerin içleri hep aydınlıktır.

Bu yazımızda sizlerle Aydın boya badana renk tercihleri konusunda bilgiler aktaracağız.

badana boya işleri

Doğadan Bir Parça

Bu resimdeki boya badana uygulamasında yeşil renk ana renk olarak belirlenmiştir. Yeşil rengin yanında açık gri ton ile bütünlük sağlanmış ve doğadaki yeşil rengin evinize yansıması elde edilmiştir.

aydın badana boya

Sadelik

Kırık beyaz duvar rengi ile tavanlarda beyaz renk tercih edilen bu resimde, perdeler ve koltuk takımları aynı renk tercih edilmiş böylece de iç ortam sade bir görünüm kazanmıştır.

aydın ev boyama

Motive Edici

Çok sade olarak tasarlanan bu evde, açık mavi ton duvarlar ile şık koltuklar kişiyi motive edici bir etkiye sahiptir. Zeminde kullanılan 60×120 cm ölçülerinde ki açık renkli seramikler ile oda mükemmel bir görünüme kavuşmuştur.

aydın ev boyama

Gurur Veren

Koyu mavi ton ile birlikte duvarda kullanılan beyaz ahşap bant vasıtasıyla oda dekorasyonunda farklı renklerin kullanılması ile gurur veren bir konsept oluşturulmuş, koltukların kumaş renginin sarı seçilmesiyle de rahatlatıcı etki oluşturulmuştur.

aydın boyacı ustası
2 Comments
 • Neslihan İnci
  Posted at 00:48h, 07 Ağustos Cevapla

  Aydın Efeler Adnan Menderes mahallesindeki evimiz için boya rengi seçiminde yaptığınız yardım için teşekkürler. İncir Dekor un çalışanlarının hem boya badana yapımı öncesi hem de yapımı sırasındaki çalışmaları için teşekkürler.

  • Incir Dekor
   Posted at 01:46h, 15 Ağustos Cevapla

   Merhaba Neslihan Hanım,
   Yorumunuz için ve bizi tercih ettiğiniz için biz de teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.

Post A Comment