Aydın Boyacı Ustası Fiyatları

Aydın Boyacı Ustası Fiyatları

Aydın Boyacı Ustası Fiyatları

Aydın da En Uygun Boyacı Fiyatları Nedir?

 

Aydın da ev boyama işleri için boyacı fiyatlarının ne kadar olduğunuz merak edenler için bu yazı kaçırılmayacak bilgiler içeriyor. Boyacı fiyatlarını etkileyen noktalar ve boya badana işinde dikkat edilmesi gerek tüm konuları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Boyacı Fiyatları Ne Kadar?

Boyacı fiyatlarına geçmeden önce boya badana fiyatlarını etkileyen nedenleri belirtelim.

1- Yeni yapılacak boya ile eski boya arasındaki renk tonu farklılığı. Örneklersek; eski boya renginiz koyu ton ve yeni seçtiğiniz boya rengi açık ton. Bu durumda iki kat uygulanan boya badana işi yeterli olmayacağı için ilave işçilik ve boyanın sarf edilmesini gerektirecektir.

2- Boya yapılacak tavan ve duvarlarınızda ki sıva tamiratı işleri. Örneğin, sıva çatlakları, vida ve çivi delikleri, rutubetin etkisi ile dökülen sıvaların tamiratı ne kadar fazla olursa o kadar da işçilik miktarı ve kullanılacak sıva artacağından fiyatı değiştiren etkenlerden önemli biri olacaktır.

3- Boya badana yapılacak olan ev ya da iş yerindeki eşyanın olması da işçilik miktarını artırır. Ayrıca eşyaların boya badana işinden dolayı boya sıçramasından korunması gerekecektir. Bu da eşyalarınızın korunması için naylon örtü ile örtülmesini gerektirir. Böyle bir durumda boyacı ustasının ortalama bir gününü bu işe ayırması demektir.

4- Kullanılacak olan boyanın kaliteli olması gerekir. Aksi taktirde kapatıcılığı zayıf olursa daha fazla işçilik ve boya sarf edilmiş olur.

5- Boya badana işi yapılırken hava sıcaklığının soğuk olması da fiyatları etkileyen bir diğer faktördür. Soğuk ve nemli havalarda sürülen boyanın kuruma süresi uzayacağından diğer kat boya uygulaması için ilave süre gerekir. Boyacı ustasının işçilik süresinin artacağından dolayı fiyatı artıran bir diğer konudur.

 

Belirttiğimiz bu konuları dikkate aldığımızda boyacı fiyatlarının değişkenlik gösterdiğini sizlere sunmuş olduk. Güncel olarak boyacı fiyatı almak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

 

boyacıfiyatları
Aydın Boyacı Ustası Fiyatları- Aydın Boyacı Ustası
Aydın Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon

Boyacı Ustasını Nasıl Seçmeliyim?

Boyacı ustasını seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Sadece en ucuz fiyata yapan boyacı tercih etmeniz durumunda başınıza istenmedik sorunlar da gelebilir. Bu yüzden boyacı ustasının nasıl seçilmesini sizler için burada belirtiyoruz.

Öncelikle boyacı ustası işinin ehli olmalıdır. Bunu anlamak için yapmış olduğu geçmiş işleri ve referanslarını incelemelisiniz. İşinin ustası kişi yapacağı işten emindir. Bu yüzden sizin için devasa bir sorun olarak duran boya badana işi ustası için sıradan bir iş halindedir.

Boyacı ustası yapacağı iş için önceden evinizde ya da iş yerinizde ki keşif sırasında sizi doğru yönde yönlendirmelidir. Yapacağınız yüz yüze görüşme de sizin boyacı ustasına yönelteceğiniz çeşitli sorularla boya badana işi öncesindeki aklınızdaki soruları ortadan kaldırmalıdır. Doğru malzeme seçimi konusunda size bilgiler vermelidir.

Yapılacak boya badana işi sırasında ne tür işlemlerin yapılacağını baştan size söylemelidir.

Yapacağınız boya badana işi öncesinde boyacı ustası ile aranızda muhakkak bir boya badana sözleşmesi yapmalısınız. Başlama ve bitirme tarihleri ile kullanılacak malzemeler burada açık bir şekilde belirtilmeli, boyacı ustasının yapacağı iş karşısında alacağı ücreti de ayrıca belirtmelisiniz.

Boyacı ustası yaptığı işe garanti vermelidir. Bu yaptığı işin sorumluluğunu alıp almadığı gösterir. Eğer garanti vermiyorsa bu tür boyacı ustaları ile çalışmayınız.

 

Unutmayın; Aydın da Boyacı Ustası Hizmeti İncir Dekor ile Garanti altındadır. Yapılan tüm hizmetlerimiz garanti kapsamındadır.

boyacı
Aydın Boyacı Ustası

Boyacı ustası işin yapılacağı yere gelirken yanında fırçasını, rulosunu, sırığını, boş kovasını, merdivenini ve ihtiyacı olan diğer ekipmanları getirmelidir. Günümüzde karşılaşılan en büyük sorunlardan biri, boyacı ustalarının gelirken yanlarında hiçbir şey getirmemeleri ve ev sahibinden bu el aletlerini istemeleridir.

İncir Dekor, profesyonel ekipleri ile sizlerin bu sorunlar ile uğraşmanızı engeller. İncir Dekor un boyacı ustaları sizlerden herhangi bir el aleti ya da malzeme istemez. Boya badana yapılacak yere, her türlü el aleti ve malzemeleri ile gelerek işlerini birinci sınıf kalitede ve garantili bir şekilde gerçekleştirir.

boyacıustası
Boyacı Ustası
boya el aletleri
Boya El Aletleri

İncir Dekor Nerede Hizmet Veriyor?

 

İncir Dekor firması başta Aydın Merkez Efeler İlçesi olmak üzere Didim, Söke, Kuşadası, Güzelçamlı, Davutlar, Akbük, Nazilli olmak üzere Aydın’ ın tüm ilçeleri ile yakın bölgede yer alan Muğla Marmaris, Bodrum, Fethiye gibi yerlerde hizmet vermektedir.

Kuşadası Boyacı Ustası
Kuşadası Boyacı Ustası
Güzelçamlı Boyacı Ustası
Güzelçamlı Boyacı Ustası
Davutlar Boyacı Ustası
Davutlar Boyacı Ustası
Didim Boyacı Ustası
Didim Boyacı Ustası
Söke Boyacı Ustası
Söke Boyacı Ustası
Nazilli Boyacı Ustası
Nazilli Boyacı Ustası
Aydın Merkez Boyacı Ustası
Aydın Merkez Boyacı Ustası
Aydın Efeler Boyacı Ustası
Aydın Efeler Boyacı Ustası
2 Comments
 • Nermin
  Posted at 00:57h, 07 Ağustos Cevapla

  Efeler Cumhuriyet mahallesindeki 4+1 dairemizi boyatmak istiyoruz. Bu konu için ne zaman gelip bakabilirsiniz?

  • Incir Dekor
   Posted at 01:40h, 15 Ağustos Cevapla

   Merhaba Nermin Hanım,
   İletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde randevu programımıza alarak derhal keşifi gerçekleştirebiliriz.
   Saygılarımızla.

Post A Comment