En İyi 9 Mutfak Masası Modeli

mutfak masası

En İyi 9 Mutfak Masası Modeli

Mutfak Köşe Masası Takımları

 

Mutfaklarımız rahat etmemiz gereken, ev yaşamımızın belki de en önemli alanlarıdır. Bizler için bu derece de önemli olan mutfak masaları, yemeklerimizi hazırladığımız ve yediğimiz bir alandır. Ayrıca ailecek ve misafirlerimiz ile de uzun zaman geçirdiğimiz mutfak masası kullanışlı olmalıdır. Burada siz İncir Dekor olarak En İyi 9 Mutfak Masası Modelini sunacağız. Sizde kaliteli, garantili ve uygun fiyatlı mutfak masasına sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken bizi aramak ya da email yollamak. Sizleri de İncir Dekor Kalitesine kavuşan mutlu müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz.

Modern Tasarım Sevenlere

Klasik mutfak masasından sıkılanlar için hem şekil hem de farklı renklerin kullanıldığı oldukça güzel bir köşe masası.

 Modern Mutfak Masası


Deriden Vazgeçmem Diyenlere

Deri her zaman vazgeçilmez bir dekorasyon öğesidir. İlk çağlardan beri insan için vazgeçilmez olan deri, mutfaklarımızı da süslemektedir. Bakımı konusunda biraz dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Deri Mutfak Masası


İlle de Ahşap Görünümlü Olsun

 Doğal ahşap görünümlü mutfak masasına sahip olmak bir hayaliniz olabilir. ahşabın sıcaklığı ve dayanımlı yapısı ile mutfağınızda fark yaratabilirsiniz.

 

Ahşap Mutfak Masası


Beyaz Sevenlere

 Beyaz saflık ve temizliğin simgesi konumunda olmasından en çok tercih edilen renktir. Mutfağınızın ferah, temiz ve daha geniş görünüme sahip olmasını istiyorsanız beyaz mutfak köşe takımına sahip olmalısınız.

 

beyaz mutfak masası


Deniz Esintisi Gibi Mavi Olsun

Mavi renk döşemeye sahip mutfak masası özellikle havanın kapalı olduğu günlerde sizin için ferahlatıcı bir etki yaratacaktır. Mavi rengin katacağı  samimi ve sıcak atmosfer ile mutfakta geçirdiğiniz vakit sizin için mutluluğa açılan bir kapı olacaktır.

mavi mutfak köşe takımı


Rahatımdan Vazgeçmem Diyenler İçin

Rahatlık mutfakta en önemli konulardan biridir. Mutfak masalarında da rahatlığından vazgeçemeyenler için özel kumaş kaplanmış döşemesi ile mutfak masası sizin için mutfakta zaman geçirmenize katkı sağlayacak bir unsur haline gelecektir.

rahat mutfak köşe takımı


Yukarıda Olmayı Sevenler İçin

 Günümüzde dar mutfaklar için ideal bir masa düzeni olan yüksek tabureli mutfak masaları hem şıklıkta hem de işlevsellikte diğer masaları aratmayacaktır.

bar mutfak masası


Klasikten Vazgeçmeyenlere

Hayatımızda birçok kez karşılaştığımız klasik mutfak köşe takımından vazgeçmem diyorsanız tam size göre bir mutfak takımı yapabiliriz.

klasik mutfak masası


Sandalyeden Sıkılanlar İçin

Artık sandalye devri kapandı ben ve misafirlerim bankta çok daha rahat ederiz diyorsanız bu mutfak masası tam size göre.

bank mutfak köşe takımı


Mutfak Masası Fiyatları

 

Mutfak masalarında standart bir fiyat oluşturulamamaktadır. Masa ebatlarının değişiklik göstermesi, kullanılacak olan malzemenin farklılaşması, son kat boya özelliklerine göre fiyat değişmektedir. Lakin ortalama bir köşe mutfak takımının fiyatı 1200 tl ile 2500 tl arasında değişmektedir.

Burada mutfak masası fiyatını etkileyen faktörlerden bahsetmek isterim. Masa oturma alanı altında kapalı bir dolap alanının istenilip istenilmemesi, oturma alanında kullanılacak olan sünger ve tekstil kumaşının özellikleri, masa ahşap son kat boya özellikleri ve en önemlisi masanın büyüklüğü ve kullanılacak olan malzeme türü.

Ayrıca sizler için hazırladığımız diğer mutfak köşe takım modellerine de yer veriyoruz. Eviniz için siz de bu tür bir mutfak masasına sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


Mutfağınız İçin En İdeal Mutfak Masası Ölçüsü Ne Olmalı?

 

Burada size ideal mutfak masa ölçülerini vermekteyiz. Mutfağınız için en ideal ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak mutfak masa ölçüsünü bulabilirsiniz. Mutfak masası yaptırmadan önce bu ölçülere göre mutfağınızda yer ayırmalısınız.

 

 

Ayrıca mutfak masalarının yüksekliğinde sabit bir ölçü bulunmamaktadır. Mutfak masa yüksekliğini kullanmak istediğiniz sandalye veya bank yüksekliğine göre ayarlayabilir ve mutfak masası yaptırırken buna göre karar verebilirsiniz.

mutfak masa yüksekliği

 

Bu güzel mutfak masasına sahip olduktan sonra mutfak dolaplarınızda değişiklik de yapmak isteyebilirsiniz. Mutfak masanız ile uyumlu mutfak dolabına sahip olmak için Mutfak Dolabı Modelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

4 Comments
 • Ahmet
  Posted at 07:58h, 11 Mayıs Cevapla

  Güzel masa modelleri. Elinize sağlık.

  • Incir Dekor
   Posted at 00:51h, 12 Mayıs Cevapla

   Merhaba Ahmet Bey,

   Memnun kalmanızdan dolayı biz de çok mutlu olduk.
   Saygılarımızla.

 • Neriman Parlak
  Posted at 01:26h, 07 Ağustos Cevapla

  Çok güzel mutfak masaları bunlar. Mutfak için yaptırmak istiyorum. Kuşadasında yer alan yazlığımız için ne zaman ölçü alırsınız?

  • Incir Dekor
   Posted at 01:21h, 15 Ağustos Cevapla

   Merhaba Neriman Hanım,
   İletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçmeniz halinde randevu programımıza alarak ziyaret ederiz.
   Saygılarımızla.

Post A Comment