Gardrop

gardrop
bizi sosyal medyadan takip edin
facebook
youtube logo
instagram logo
twitter logo
pinterest logo
linkedin-logo

Gardrop

 

Yatak odalarımızın düzenli, ferah ve yaşanabilir olması için ihtiyacımız olan Gardroplar, İncir Dekor kalite ve güvencesiyle uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Halk arasında Gardolap, Gardrops, Gardırop, Yüklük  veya  Sürgülü Dolap olarak da adlandırılan dolap modelleri artık hayatımızın ve evlerimizin vazgeçilmez bir parçası halindedir.

İstekleriniz doğrultusunda tasarlanan dolap içi ve sürgülü ya da menteşeli kapakları ile farklı ve göz kamaştırıcı tasarımlar, En Uygun Fiyat ve En Kaliteli Malzeme ve İşçilik Garantisi ile İncir Dekor tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumu Gardrop Uygulamalarımızı inceleyebilir veya aklınıza takılan hususlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Modelleri İncelemek İçin

Sürgülü Gardrop Modelleri İçin Tıklayınız!

2 Kapılı Gardrop Modelleri İçin Tıklayınız!

3 Kapılı Gardrop Modelleri İçin Tıklayınız!

4 Kapılı Gardrop Modelleri İçin Tıklayınız!

5 Kapılı Gardrop Modelleri İçin Tıklayınız!

6 Kapılı Gardrop Modelleri İçin Tıklayınız!

Köşe Gardrop Modelleri İçin Tıklayınız!

mutfak dolabı modelleri

Sürgülü Gardrop Modelleri

2 Kapılı Gardrop Modelleri

3 Kapılı Gardrop Modelleri

4 Kapılı Gardrop Modelleri

5 Kapılı Gardrop Modelleri

6 Kapılı Gardrop Modelleri

Köşe Gardrop Modelleri

Gardrop Modelleri

 

Yatak odanızda düzene mi ihtiyacınız var? Ya da artan elbiseleriniz için ilave askı ve depolama alanı mı gerekli? Hiç dert etmeyin. Sizin için sorun olan gardrop ihtiyacınız için İncir Dekor birçok alternatif sunuyor.

Gardrop modellerimiz, menteşeli, sürgülü ve açık sisteme sahiptir. Geleneksel olan, hemen hemen hepimizin bugün ya da geçmişte sahip olduğu dolaplardandır. Günümüz modern yapılarında da tercih edilen gardroplar yatak odaları için oldukça iyi çözümler üretirler.

Gardroplar benzersiz bir tasarımla birlikte geniş bir desen ve renk çeşitliliğine sahiptirler. Modern ve yeni tasarımlar sayesinde yatak odanız için geniş depolama alanı sunarlar.

İncir Dekor, Gardroplar için, günümüz modern tasarımları ve geniş desen ve renk alternatifleriyle birlikte yatak odalarınız için mükemmel çözümler üretmektedir. Asıl amacınız olan yatak odanızın düzene kavuşması, ilave depolama alanı ve aradığınız elbisenizi hemen bulmanız için Gardroplar yatak odanıza inanılmaz bir hava katacaktır.

İncir Dekor, standart gardrop üretmek yerine tamamen sizin için ev ve yatak odanıza göre özel ölçüde imalat yapmaktadır. İstediğiniz desen ve renkte tasarlanan gardrop ile yatak odanız estetik açıdan bambaşka bir görünüme kavuşacaktır.

Özel olarak yapılan dolabınız ile yeni dolabınız yatak odası ile bir uyum içinde olacaktır. Standart aldığınız dolabın renk ve ölçüleri, hem odanıza uygun olmayabilir ya da elbiseleriniz için yeterli alana sahip olmayabilir.

Evinizden taşınmak istediğinizde en büyük sorunlardan biri gardropların sökülüp takılır olup olmadığıdır. Hazır dolapların sökülüp takılmaya karşı dayanımı yoktur. Çok çabuk deforme olurlar. İncir Dekor’ un üretmiş olduğu dolaplar evinizden taşınma sırasında size sorun çıkarmaz. Kullandığımız suntalam veya mdflam gibi ham maddeler ile bağlantı parçaları TSE li ve son derece kaliteli ürünler olduğundan gönül rahatlığıyla evden taşınmayı planlayabilirsiniz.

Bizimle çalışmanız durumunda ücretsiz tasarım hizmetimiz ile birlikte, uygun fiyata ve kredi kartına taksit imkânı ile Gardrop sahibi olabilirsiniz.

Gardrop Modelleri incelemek için

 

Gardrop Mevcut Seçenekleri

 • Gardroplar, 18 mm ham mdf üzeri lake boya, suntalam, mdflam veya masif panel ile üretilebilmektedir. Bu sayede geniş desen ve renk alternatifi sağlanmaktadır. Desen ve renk alternatifleri için Bilgi Bankası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kapılarda ayrıca membran kaplama ve high gloss seçenekleri de mevcuttur.
 • Gardrop Kapılarında, yüksekliğine göre 3 veya 4 menteşe kullanılmaktadır. Kullanılan menteşeler TSE belgeli ve garanti kapsamındadır. Menteşelerde frenli ve frensiz tip mevcuttur. Tasarım sırasında tercihinizi belirtmelisiniz.
 • Sürgülü sistemler de alüminyum ve TSE li sürme sistemleri kullanılır.
 • Tasarımda çekmeceler ilave edilebilir. Çekmecelerde frenli veya frensiz ray kullanılabilmektedir. Tasarım sırasında hangi tip ray istediğinizi tasarımcımıza söylemelisiniz.
 • Fren ve ray tercini frenli sistemden yana kullanmanızda fayda vardır. Çünkü frenli sistem tercih ederseniz, kapının kapanması sırasında oluşan rahatsız edici sesi engellemiş olursunuz.
 • Gardrop içinde farklı tasarımlar yapılabilir. Bunlar,
  • Çekmeceler,
  • Aksesuar ve mücevher çekmeceleri,
  • Ayarlanabilir raflar
  • Asansör tipi askılıklar,
  • Kravat askılıkları,
  • Pantolon askılıkları,
  • Kapı ve çekmeceler için kilitler,
  • Ayarlanabilir ayakkabı rafları,
  • Aynalar,
  • Özel led ışıklar,
  • Kirli sepetleri,
  • Ütü masası için ayrı bir alan,

 

Gardrop satın alma ihtiyacınız için tasarımcımızla görüşürken ihtiyaçlarınızı belirtmelisiniz. Bu sayede eşsiz ve size özel bir gardrop sahibi olabilirsiniz. Ürün yelpazemiz içindekileri size sunabilmemiz için ihtiyaçlarınızı lütfen belirtin.

 

Gardrop Fiyatları

 

İncir Dekor, sizler için özel ölçüde dolap imal etmektedir. Bu sebepten ötürü standart bir fiyatı belirtemeyiz. Tercih edeceğiniz ham madde ve dolap içi aksesuarlar eşliğinde istediğiniz ölçüye göre fiyat sunmaktayız. Bu sebepten ötürü ihtiyacınız olan dolabın fiyatını almak için bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlayacağımız teklifi size sunabiliriz.

 

Gardrop Bakım ve Temizliği

 

Gardroplarınızın satın alınmasından sonra uzun süreli size hizmet verebilmesi için bakım ve temizliğinin düzenli yapılması gerekir.

Gardrop hammaddesi ahşap olan ürünlerdir. Bu sebepten ötürü ıslak bezle silinmesinden sonra kuru bezle de kurulanması gerekir. Çok ıslak bezden sızan su ve kimyasallar ahşabın içine işleyerek sızan noktadan küflenme ve şişmenin ortaya çıkmasına sebebiyet verir.

Temizlik maddelerinin tercihinde ise aşındırıcı kimyasallardan uzak durulması gerekir. Nemli bir bez vasıtasıyla temizlik maddesi uygulanabilir.

Dolap kapaklarında kullanılan menteşelerin ve diğer metal ürünlerin uzun süre sorunsuz hizmet vermesini istiyorsanız nem ve sudan uzak tutmalısınız. Bu sayede menteşeleriniz yıllarca sorunsuz olarak hizmet verecektir.

 

Gardrop Garanti ve İade Şartları

Satın almış olduğunuz gardrop için garanti ve iade şartları İncir Dekor’ un diğer ürünleri için aynı koşulları içermektedir. Bu koşulları incelemek için Garanti ve İade Şartları Sayfamızı ziyaret ediniz.