Gri Mutfak Dolabı Modelleri

grimutfakdolabımodelleri

Gri Mutfak Dolabı Modelleri

Mükemmel 80 Gri Mutfak Dolabı Modeli

 

Günün yorgunluğunu gri renk mutfak dolapları ile dekore ettiğiniz mutfakta atmak mı istiyorsunuz? Gri rengin dinlendirici ve uzlaşmacı havası ile yaşamın stresinden uzak, kendiniz ve aileniz için çok güzel yemeklerin yapıldığı bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Toplumda gri renk ciddiyetin simgesi ve soğuk bir renk olarak düşünülür. Oysaki bu soğuk renk tanımlamasının ötesinde alçak gönüllüğü de temsil eder.

Gri mutfak dolaplarına sahip olmak istiyorsanız mutlaka farklı tonlardaki eşyalar ya da renkli dolaplarla uyum oluşturacak şekilde tasarlanmalıdır.

Gri rengin mutfak dolaplarında farklı uygulamaları mevcuttur. Bunlar Açık Gri, Beyaz Gri, Antrasit Gri, Akrilik Gri, Mat Gri, Metalik Gri, Koyu Gri’ dir.

Gri renk mutfak dolabı tercihinde bulunacaksanız, zeminde ahşap parke tercih edebilirsiniz. Ya da mutfak tezgahında beyaz renk seçebilirsiniz. Mutfak duvarlarında sıcak renkler tercih ederek de mükemmel tasarımlar elde edebilirsiniz.

Koyu gri mutfak dolabı tercih edecekseniz duvarlarınızı açık renkte boyayarak mutfağınızın karanlık olmasını engelleyebilirsiniz.

Açık gri mutfak dolabı tercihiniz ise, sarı veya turuncu renkte farklı mobilyalar ile sıcak bir hava elde edebilirsiniz.

Antrasit gri renk ise son dönemde oldukça favori bir tercihtir. Antrasit gri mutfak dolabı tercihinde bulunan müşterilerimize tavsiyemiz mutfak tarzını Modern seçmeleri yönünde olmaktadır. Bunun yanında Retro Tarz da Antrasit gri renk ile çok güzel sonuçlar vermektedir.

Gri mutfak dolaplarında beyaz gri kombinasyonları da en çok tercih edilen renk alternatifidir. Beyaz rengin kattığı sadelik ile gri rengin birleşmesi mutfakları bambaşka bir havaya sokmaktadır. Beyaz Gri Mutfak Dolaplarında genelde üst dolaplar beyaz olarak tercih edilmektedir.

Verdiğimiz bilgiler ışığında mutfak dekorasyonu için renge karar verebilir ve inanılmaz bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Mutfağınızın rengine karar verdikten sonra hangi tarzda olması gerektiğine karar verin. Modern, Klasik, Endüstriyel, Elektrik, Country, Minimalist, Retro, İskandinav, Akdeniz Esintisi ya da Amerikan tarzlarından birini seçerek seçiminizi tamamlayınız.

 

İlginizi Çekebilir: Mutfak Dolabı Modelleri

 

Unutmayın;

İncir Dekor, mutfak tasarımı hizmetini ücretsiz sunmaktadır. Bu hizmetimizden yararlanarak uygun fiyatlı, garantili hizmet için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçerek satın almak.

mutfak dolabı modelleri
bizi sosyal medyadan takip edin
facebook
youtube logo
instagram logo
twitter logo
pinterest logo
linkedin-logo
lake renkleri
Mdf Renkleri
membran balon kapak modelleri
çimstone modelleri ve renkleri
granit desenleri ve renkleri
mermer renkleri ve desenleri
4 Comments
 • Aslı Birmen
  Posted at 08:19h, 11 Mayıs Cevapla

  Gri mutfaklardan çok güzel modelleriniz var. Acaba fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim.

  • Incir Dekor
   Posted at 00:44h, 12 Mayıs Cevapla

   Merhaba Aslı Hanım,
   Sitemizdeki iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçerseniz keşif için uygun zamanı bildiriniz. Ekiplerimizin yapacağı keşif ve proje çiziminden sonra fiyat teklifini sunabiliriz.

 • Pelin
  Posted at 01:18h, 07 Ağustos Cevapla

  Gri renkli lake mutfak dolabı yaptırmak istiyorum. Adnan menderes mahallesinde oturuyorum. Ölçü alımı için ne zaman gelirsiniz?

  • Incir Dekor
   Posted at 01:25h, 15 Ağustos Cevapla

   Merhaba Pelin Hanım,
   İletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçmeniz halinde randevu programımıza alarak ziyaret ederiz.
   Saygılarımızla.

Post A Comment