İlham Veren 75 Lavabo Dolabı

75 Lavabo Dolabı Modeli

İlham Veren 75 Lavabo Dolabı

75 Lavabo Dolabı Modeli

 

Banyo Dolabı parçalarından olan lavabo dolaplarının hem gösterişli hem de işlevsel olmasını isteriz. Depolama için bize olanak tanıyan lavabo dolapları farklı tasarımlara sahip olabilir.

Farklı Tasarımlar ve farklı renklerde yapılabilen lavabo dolapları banyonuza bir kimlik katacaktır. Yapacağınız banyo dekorasyonunda seramik , küvet veya duş sistemi seçiminde lavabo dolaplarınızla bir bütünlük içinde olmasını isteriz. Nasıl Bir Banyo Dolabı Seçmeliyim sorusuna daha önceki yazımızda yer vermiştik. Bu yazı ile banyo dekorasyonu için size birçok konuda nasıl hareket etmeniz gerektiğini aktardık.

Banyonuzun alanına bağlı olarak büyük ya da küçük lavabo dolabı seçebilir, farklı renk alternatifleriyle de banyonuzu çok güzel yapabilirsiniz.

Evinizde yapacağınız banyo dekorasyonu için İncir Dekor‘ un ücretsiz tasarım hizmeti verdiğini unutmayın. Bunun için bizi aramanız yeterli.

 

Lavabo Dolabı Hangi Malzemeden Yapılır?

 

Lavabo dolapları temelde doğal ahşap ya da işlenmiş ahşap malzemeden yapılır. Doğal ahşaptan lavabo dolabı isteniyorsa son katta şeffaf vernik ya da lake boya tercih edilebilir. Bir diğer hammadde ise mdflam veya mdf üzeri lake boyadır. Mdf işlenebilirliği ve üstün yüzey kalitesi sebebiyle lavabo dolaplarında tercih edlmektedir. Sunta ve suntalam ise lavabo dolaplarında tercih edilmez. Suya dayanıklığı olmayan bu malzemelerden yapılan lavabo dolaplarını satın almamalısınız.

Ayrıca lavabo dolaplarında kullanılan menteşe, ray, ayak gibi metalden yapılan aksesuarların da neme dayanıklı olması gerekir. Aksi taktirde çok kısa sürede paslanırlar.

 

Verdiğimiz bu bilgiler ışığında tarzınıza uygun lavabo dolabını bulmak ya da ilham almak için yazımızı okuyun.

 

 

2 Comments
 • Ayşegül Doğan
  Posted at 08:07h, 11 Mayıs Cevapla

  Banyo dolap modellerinizi başka hiç bir yerde göremedim. Çok güzel modeller.

  • Incir Dekor
   Posted at 00:49h, 12 Mayıs Cevapla

   Merhaba Ayşegül Hanım,

   Memnun kalmanızdan dolayı biz de çok mutlu olduk.
   Saygılarımızla.

Post A Comment