Kuşadası Boya Badana Renkleri Nelerdir

Kuşadası ev boyama

Kuşadası Boya Badana Renkleri Nelerdir

Kuşadası Boya Badana Renkleri Nelerdir?

Kuşadası, hem deniz kenarında olması hem de etrafındaki ormanlık alanları ile eşsiz bir doğal yapıya sahip Aydın’ ın güzel bir ilçesidir. Bu güzel ilçenin de kendine göre bir mimarisi ve renkleri vardır. Bu mimari ve renklere uygun evlerin boyası ile birçok yerli yabancı turistin beğenisi kazanmaktadır.

Kuşadası boya badana renk tercihleri konusunda hazırladığımız bu yazımız ile Kuşadası Boya Badana Renkleri konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

badana boya işleri

Rahatlatıcı Mavi

Bu evde yapılan boya badana işinde açık mavi ton tercih edilmiştir. Denizin etkisini evin içinde de hissetmek isteyen müşterimizin tercih ettiği bu renk ile evin rahatlatıcı etkisi arttırılmıştır.

kuşadası boya badana

Uyumlu Beyaz

Beyaz renk duvar boyası seçimi ile evdeki diğer eşyaların uyumu sağlanmış bu sayede evde sadece duvar boyası değişimi ile uygun fiyata ev yenileme sağlanmıştır.

kuşadası ev boyama

Minimalist Etki

Seçilen açık füme rengi ile evde minimalist etkinin vurgusu arttırılmış, modern ev eşsiz bir tasarım elde edilmiştir. Şeffaf pleksiden sehpa ile bu etki pekiştirilmiş ve güzel bir sonuca ulaşılmıştır.

kuşadası badana boya

Vurucu Yaklaşım

Sarı rengin keskin etkisi, duvardaki ahşap çıtaların kattığı etki ile ön plana çıkarılmıştır. Sarı renk ile yapılan boya badana sonucunda oturma odasında keyifli saatlerin geçirilmesi amaçlanmıştır.

kuşadası boya badana
2 Comments
 • Sercan İkiler
  Posted at 00:47h, 07 Ağustos Cevapla

  Kuşadası Davutlar daki yazlık için boya yaptırmak istiyoruz. Burada hizmet veriyor musunuz?

  • Incir Dekor
   Posted at 01:46h, 15 Ağustos Cevapla

   Merhaba Serkan Bey,
   Kuşadasında hizmet veriyoruz. İletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde randevu programımıza alarak derhal keşifi gerçekleştirebiliriz.
   Saygılarımızla.

Post A Comment