Mutfak Dolabı Modelini Seçmek İçin Geç Kalmayın

Mutfak Dolabı Modelini Seçmek

Mutfak Dolabı Modelini Seçmek İçin Geç Kalmayın

Yaz Gelmeden Mutfak Dolabı Modelini Seçmek İçin Geç Kalmayın

 

Yaz ayları gelmeden neden mutfak dolabı modelini seçmeliyim diye kendinize sorabilirsiniz. Bu soruya verilecek birkaç cevabımız var. Bunları sırayla sizinle paylaşacağız.

Mutfak Dolabı Modeli

Birinci olarak, yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde herkesin çeşitli planlar yaptığını biliyoruz. Yaz gelse de tatile gitsek. Eşimizle ve çocuklarımızla yılın yorgunluğunu atlatacağınız günleri düşlediğinizi biliyoruz. Bu planlara bir de ek olarak mutfak dekorasyonunu planlıyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Mutfak dekorasyonunun en can alıcı noktası mutfak dolabı modeli seçimidir. Her şeyi mutfak dolabına planlamanız gerekir. Mutfak dolabının rengi, konumu, ölçüleri, tarzınız ve hatta kullanmayı planladığınız davlumbaz ile yer ve duvar seramikleri hep buna bağlıdır. İşte tam da bu sebeplerden dolayı mutfak dekorasyonu planınıza bir an evvel hareket kazandırmak istiyorsanız birinci adım mutfak dolabı modelini seçmekle başlamalısınız. Bu seçimi yaparken önemli olan konu yaptırmak istediğiniz yerel mutfak üretici firmanın seçilmesi olacaktır. Bulunduğunuz ya da yakın bölgede birçok yerel mutfak üreticisi arasında hangisinin seçileceği burada en önemli konu haline gelir. Firmanın verdiği hizmetleri iyice incelemeli, garanti şartlarını inceleyerek bütçenize uygun bir mutfak dolabı modeli seçmenize destek olmalıdır. Üretici firmanın size sunacağı hizmetler;

 • Ücretsiz Mutfak Dolabı Projesinin Hazırlanması,
 • Sizin ve firmanın müşterek kalacağı bir sözleşmenin hazırlanması,
sözleşme
 • Hazırlanacak sözleşmede, yapılacak mutfak dolapları ile ilgili her türlü bilginin yer alması, toplam ödeyeceğiniz ücretin yazılması, teslim tarihinin net olarak yazılması ve garanti şatlarının belirtilmiş olduğuna dikkat etmelisiniz.
 • Üretici firmanın ödeme planında taksitli ve kredi kartı ile satışının olup olmadığını öğrenmelisiniz. Taksitli sistem sizin için bütçenizi ayarlamada çok faydalı olacaktır. Bu sayede tatil için bütçenizi ayarlayıp çok güzel tatil planı oluşturabilirsiniz.
Taksitli Satış

İncelemeniz için Mutfak Dolabı Modelleri

İkinci olarak, üretici firmanın yaz ayları dolayısıyla işlerinin artmasından dolayı teslim tarihinde herhangi bir sorun olup olmayacağını nasıl bileceksiniz? Bu soru belki de bütün mutfak dolabını değiştirmek isteyenlerin ortak sorusudur. Bunun için yaz ayları gelmeden planladığınız tarihte mutfak dekorasyonunu tamamlamak için üretici firmanın biran evvel seçilip, projenizin hazırlanması gerekir. Unutmayın, projeniz hazırlanmadan yukarıda bahsettiğimiz hiçbir malzemenin model ve rengine karar veremezsiniz. Erken planladığınız mutfak dolabı modeli sayesinde üretici firmanın bahar aylarında yaptığı fiyat indirimi ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Bu yazımızda yaz gelmeden mutfak dolabı modeline neden karar vermeniz gerektiği hakkında size bilgi verdik. Aklınıza takılan başka sorular var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir; İncir Dekor Müşterileri İçin Ücretsiz Mutfak Dolabı Projesi hizmeti vermektedir. Üstelik Kredi Kartına Taksit İmkânı ile müşterilerinin bütçesini yormadan mutfak dolaplarını değişmesine yardımcı olmaktadır.

2 Comments
 • Berrin
  Posted at 01:07h, 07 Ağustos Cevapla

  Çok güzel mutfak dolabı modelleri hazırlanmış. Teşekkürler.

  • Incir Dekor
   Posted at 01:32h, 15 Ağustos Cevapla

   Merhaba Berrin Hanım,
   Yorumunuz için teşekkürler.
   Saygılarımızla.

Post A Comment