Mutfak Dolabı Modelleri 2019

mutfak dolabı modelleri 2019

Mutfak Dolabı Modelleri 2019

Mutfak Dolabı Modelleri 2019 Yılında Bir Başka

 

Mutfak, insan hayatının belki de en önem verdiği yaşam alanlarından biridir. Çünkü günde en az üç kere besin almamız için zamanımızı geçirdiğimiz bir alandır. İnsanoğlu yemeden duramaz 🙂 İşte tam da bu sebeple yemek yapılan ve yenilen yaşam alanının da bizler için keyifli bir ortam olmasını isteriz. Mutfak dolapları da bu alanın en önemli eşyasıdır. Yemek yapımında ve yenilmesinde gerekli olan mutfak eşyalarının düzenli durmasını sağlayan mutfak dolaplarında da güncel trendlerin tercih edildiğini görmekteyiz

Mutfak dolabı modelleri 2019 yılında diğer yıllara göre farklılıklar gösterir. Bir anlamda günümüzdeki  yoğun parlak kapak tercihi biraz daha geçmişe doğru kaymaktadır. Ahşap kapaklar, membran ya da balon kapaklar ile lake kapaklar mutfak dolabı modellerinde 2019 yılının en gözde tasarımlarını oluşturmaktadır.

Bu yazımızda mutfak dolabı modellerinin 2019 yılındaki güncel en son trendlerini bulabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir : Mutfak Dolabı Fiyatları

mutfak dolapları modelleri 2019 9 taksit

2019 Yılında En Çok Tercih Edilen Mutfak Dolabı Renklerini İnceleyin

 

2019 yılında da geçerliliğini koruyan renk beyazdır. Beyaz renk mutfak dolabı kullanıcıları için vazgeçilmezliğini korumaktadır. Beyaz rengin yanında gri renk ile mürdüm rengi talepleri de müşterilerimizden gelmektedir.

Bu yazımızda bahsettiğimiz beyaz, gri ve mürdüm renginin yanında diğer renkler ile yapılmış mutfak dolabı modellerine yer vereceğiz. Bu renk alternatifleri sayesinde evinizdeki mutfak için en güzeli seçmenizi sağlamayı hedefliyoruz.

2019 Yılında En Çok Tercih Edilen Mutfak Dolap Kapak Modelleri

 

İçinde bulunduğumuz 2019 yılında genel tercih akrilik kapaklarda olsa da ahşap kapak ve özellikle membran kapaklar yine çok tercih edilmeye başlanmıştır. Bu tercihlerin değişmesindeki ana sebep akrilik kapak yüzeylerinin düz olması yatmaktadır. Ahşap ve membran kapaklarda sayısız desen elde edilmektedir. Sayısız desen ile birlikte renk alternatifi de oldukça fazladır.

2019 Yılı Mutfak Tarzları Nelerdir?

 

Mutfak dolabı tarzları aslında sahip olduğumuz mutfağın ölçüleri ile de çok bağlantılıdır. Mutfağın büyüklüğü sahip olmayı istediğiniz mutfak için yeterli olmayabilir ya da beklenilen etkiyi yaratmayabilir. Bu sebepten 2019 yılındaki mutfak tarzlarında genelde çok değişiklik oluşmamıştır. Mutfak tarzlarında değişiklik elde edilebilmesini sağlayan mutfak dolabı kapaklarıdır.

2019 yılında mutfak dolabı modellerinin yanı sıra tezgahlarda da değişiklikler yer almaktadır. Günümüzde değişmeyen tezgah çeşidi kuvars ve granit tezgahlardır. Bunun yanında ahşap mutfak tezgahları da tercih edilmektedir.

 

Mutfak Tezgah Çeşitleri

Unutmayın;

İncir Dekor, mutfak tasarımı hizmetini ücretsiz sunmaktadır. Bu hizmetimizden yararlanarak uygun fiyatlı, garantili hizmet için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçerek satın almak.

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Gri Mutfak Dolabı Modelleri

Siyah Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Mürdüm Mutfak Dolabı Modelleri

Pembe Mutfak Dolabı Modelleri

Ahşap Mutfak Dolabı Modelleri

Krem Mutfak Dolabı Modelleri

Turkuaz Mutfak Dolabı Modelleri

Kırmızı Mutfak Dolabı Modelleri

Sarı Mutfak Dolabı Modelleri

Mavi Mutfak Dolabı Modelleri

Yeşil Mutfak Dolabı Modelleri

Akrilik Kapak Mutfak Dolabı Modelleri

Lake Kapak Mutfak Dolabı Modelleri

Membran Kapak Mutfak Dolabı Modelleri

 

Membran kapak modellerini incelemek için Membran Kapak Modelleri ve Renkleri sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Amerikan Mutfak Dolabı Modelleri

Modern Mutfak Dolabı Modelleri

Country Mutfak Dolabı Modelleri

Minimalist  Mutfak Dolabı Modelleri

2 Comments
 • Nilgün Cebeci
  Posted at 00:41h, 07 Ağustos Cevapla

  Çok güzel mutfak dolabı modelleri hazırlamışsınız. Teşekkürler.

  • Incir Dekor
   Posted at 01:49h, 15 Ağustos Cevapla

   Merhaba Nilgün Hanım,
   Yorumunuz için teşekkürler.
   Saygılarımızla.

Post A Comment