Mutfak Köşe Takımı

Beyaz Mutfak Köşe Takımı
Mutfak Köşe Takımları ve Mutfak Masası Modellerini İnceleyebilirsiniz

Nasıl Mutfak Köşe Takımı Sahibi Olursunuz?

 

Hep isteriz mutfak köşe takımına sahip olmak. Mutfak köşe takımında geçireceğimiz güzel anların hayallerini kurarız. Bu hayallerle beraber mutfakta uygun bir yer olup olmadığını düşünürüz.

 

Sevgiliniz ile karşılıklı oturup ahşap mutfak masasında yediğiniz Cuma Akşam yemeğini hayal ederiz.

 

Ya hafta sonu kahvaltısı. Çocuğunuz, eşiniz ve hatta arkadaşlarınız ile mutfak köşe takımında geçirdiğiniz Pazar sabahı kahvaltısını düşlemez misiniz?

 

Yaz aylarında, yazlıkta sıcak geçecek günün serin sabahında ailenizle yapacağınız sabah kahvaltısını ahşap mutfak köşe takımında geçirip güne güzel başlamayı isteriz. Sabah kahvaltısı sonrasında sevdiklerinizle mutfak masası etrafında karşılıklı sandalyelerde oturup Türk kahvesi eşliğindeki sohbeti isteriz.

Ya da akşamları arkadaşlarla toplanıp oyun oynamaz mısınız mutfak köşe takımında?

Bu hayallerinizin gerçekleşmesi için yapmanız geren sadece bizi aramak.

Unutmayın; İncir Dekor, mutfak dekorasyonunun bir parçası olan Mutfak Köşe Takımı seçiminiz için ücretsiz tasarım hizmeti vermektedir.

 

Mutfak Köşe Takımı Ölçüleri Ne Olmalıdır?

 

Almayı planladığınız mutfak köşe takımı için mutfakta yeterli yere sahip misiniz? Satın almadan önce size verdiğimiz ölçüler ışığında yeterli alanınızın olup olmadığını kontrol edin. Ya da mutfak köşe takımı yaptıracağınız firmaya bu konuya dikkat etmesini söyleyin.

5-6 Kişilik Mutfak Köşe Takımı Ölçüsü 120 cm X 80 cm

5-6 kişilik mutfak köşe takımı ölçüsü

7-8 Kişilik Mutfak Köşe Takımı Ölçüsü 160 cm X 80 cm

7-8 kişilk mutfak köşe takımı

9-10 Kişilik Mutfak Köşe Takımı Ölçüsü 240 cm X 80 cm

9-10 kişilik mutfak köşe takımı
mutfak dolabı modelleri

Mutfak Masası Ölçüleri Nedir?

 

Yaptırmak istediğiniz mutfak köşe takımı için masanın ölçülerine de karar vermelisiniz. Ahşap mutfak masa ölçüsü oturacak kişi sayısına göre belirlenir. Burada köşe takımı ile uyumlu olacak mutfak masa ölçülerini sizinle paylaştık. Bu ölçülere göre masanızın mutfaktaki konumuna karar verebilirsiniz.

4 Kişilik Mutfak Masası Ölçüsü 80 cm X 80 cm

6 kişilik mutfak masası ölçüsü

6 Kişilik Mutfak Masası Ölçüsü 120 cm X 80 cm

7-8 kişilk mutfak köşe takımı

8 Kişilik Mutfak Masası Ölçüsü 190 cm X 80 cm

8 kişilik mutfak masası ölçüsü

Mutfak Köşe Takımı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 

Satın aldığımız bütün her şey deki gibi mutfak köşe takımının yapıldığı malzemeleri bilmek isteriz. Öncelikle farklı malzemelerden yapıldığını bilmeniz gerekiyor. Suntalam, Mdflam, Mdf üzeri Lake Boya ve ceviz, meşe, çam gibi doğal ağaçlardan elde edilen ahşaptan imal ediliyorlar. Kullanılacak malzemenin türünü mutfak köşe takımı tasarımı, boyutları, bütçesi gibi değişkenler etki ediyor.

Kullanılacak malzemenin türüne karar verildiğine önemli olan konu bu malzemelerin insan sağlığına zararlı türden olmaması gerekiyor. Kullanılan boyaların sağlıklı olması en temel kural olmalıdır.

Doğal ahşap olan ceviz, meşe veya çam gibi malzemelerden yapılanların üzerine de şeffaf vernik uygulaması ile mutfak köşe takımlarının dayanımları arttırılmaktadır.

Bir de hareketli alanlarda kullanılacak olan menteşe, ray gibi metal aksesuarların da kaliteli ve paslanmaz olmasına özen göstermelisiniz.

Satın aldığınız firmanın ürününe garanti vermesi ve sorun oluştuğunda bakım için servis hizmeti verip vermediğini de baştan öğrenmelisiniz.

Etkileyici 87 Mutfak Köşe Takımı Modeli

 

Sizlerinde evinizde görmeyi hayal ettiğiniz birbirinden etkileyici mutfak köşe takımı modellerini inceleyebilir ve bizi arayarak satın alabilirsiniz.