Sandıklı Mutfak Köşe Takımı

Sandıklı Mutfak Köşe Takımı

Sandıklı Mutfak Köşe Takımı

 

Etkileyici Sandıklı Mutfak Köşe Takımı Modelleri

 

Ev alanlarının giderek küçüklüğü günümüzde depolama alanına olan ihtiyacınız da artmaktadır. Mutfaktaki eşyaların fazlalığı bunların nerede depolanacağı sorusu hanımların belki de en fazla şikayetçi olduğu konuların başında gelir. Sandıklı Mutfak Köşe Takımı, mutfak için ihtiyacınız olan depolama alanı çözümlerinden biridir. Mutfak köşe takımlarının uygun fiyatlı, fonksiyonel yani akıllı çözümler üretmesini isteriz.

 

Sandıklı Mutfak Köşe Takımlarının farklı tip çözümleri mevcuttur. Bunlar sırayla;

 

1- Üstten Açılan Sandıklı Mutfak Köşe Takımları

2- Çekmece Tipi Sandıklı Mutfak Köşe Takımları

3-Açık Tip Sandıklı Mutfak Köşe Takımlarıdır.

 

Şimdi sırasıyla bu 3 farklı tip Sandıklı Mutfak Köşe Takımı modellerini inceleyelim.

mutfak dolabı modelleri
bizi sosyal medyadan takip edin
facebook
youtube logo
instagram logo
twitter logo
pinterest logo
linkedin-logo

Üstten Açılan Sandıklı Mutfak Köşe Takımı Modelleri

 

Sandıklı Mutfak Köşe Takımlarının en çok tercih edilen tipidir. Oturma alnının altındaki kısım tamamen depolama amacıyla kullanılır. Mutfaktaki fazla eşyalarınızın depolanması için ideal bir alandır. Bu alana koymuş olduğunuz eşyalarınızı devamlı olarak kullanmayacaksanız bu sistem sizin için sorun oluşturmaz. Eğer devamlı kullandığınız eşyalar var ise bu sistem yerine çekmeceli ya da açık sistem sandıklı mutfak köşe takımını tercih etmelisiniz. Çünkü kapaklar üstten açıldığı için bu alanı boşaltmanız gerekecektir.

Burada kapaklar menteşe veya pistonlar aracılığıyla açılır kapanır hale getirilir. Kullanılan menteşe ve pistonların kaliteli olması gerekir. Aksi taktirde size sorunlar çıkaracaktır. Ayrıca son katı lake boyalı sistemde yapıldıysa eğer lake kalitesinin çok iyi olması gerekir. Çabuk deforme olmaması için kaliteli boya tercih edilmelidir.

Çekmece Tipi Sandıklı Mutfak Köşe Takımı Modelleri

 

Çekmeceli tip mutfak köşe takımları oldukça modern görünüme sahiptirler. Kullanılan kulpla beraber görünümü farklılaşır ve mutfağınızın dekorasyonuna artı değer katar. Çekmeceli tiplerde depolama için ihtiyacınız olan alanlar için raylar vasıtasıyla hızlı açılır kapanır sistem elde edilir. Mutfağınızda ki cam eşyalar, tabaklar ya da mutfak örtüsü gibi tekstil ürünleri depolanır ve fazla zahmete girmeden alıp kullanmanıza olanak tanır.

Çekmeceli sitemlerde dikkat edilmesi gereken husus kaliteli rayların kullanılmasıdır. Kalitesiz ray kullanıldığında çabuk bozulacağından mutfağınız da sorunlar yaşayabilirsiniz. Satın aldığınız firmanın kaliteli ray kullanması konusunda uyarıda bulunmalısınız.

 

Açık Tip Sandıklı Mutfak Köşe Takımı Modelleri

 

Açık tip sandıklı mutfak köşe takımları bir diğer çözümdür. Burada açık alan içine depolamak istediğiniz eşyaları bir kutu vasıtasıyla yerleştirerek farklı bir dekorasyon tercihinde bulunmuş olursunuz. Ancak bu sitemin bir dez avantajı açık alanların çok çabuk tozlanması ve depolama için koyduğunuz eşyaların toz tutması olacaktır. Bu benim için sorun değil diyorsanız bu tip bir sandıklı mutfak köşe takımı mutfağınızın dekorasyonuna katkı sağlayacağını düşünüyorsanız bu tip tercihinde bulunabilirsiniz.

Burada sizler için farklı Sandıklı Mutfak Takımı Köşe Takımlarını inceledik. Eviniz için ihtiyaç duyduğunuz mutfak köşe takımına sahip olmak için bizi arayın.

Unutmayın; İncir Dekor, mutfak dekorasyonunda mutfak köşe takımı tasarımı konusunda ücretsiz hizmet vermektedir.

5 Comments
 • Gamze Deniz Türkoğlu
  Posted at 08:14h, 11 Mayıs Cevapla

  Sandıklı mutfak köşe takımları için çok güzel modelleriniz var. Fiyatlarınızı öğrenebilirmiyim?

  • Incir Dekor
   Posted at 00:46h, 12 Mayıs Cevapla

   Merhaba Gamze Hanım,
   Sitemizdeki iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçerseniz keşif için uygun zamanı bildiriniz. Ekiplerimizin yapacağı keşif ve proje çiziminden sonra fiyat teklifini sunabiliriz.

 • Hülya Yiğit
  Posted at 01:22h, 07 Ağustos Cevapla

  Kuşadası nda ki yazlık için yaptırmak istiyoruz. Ölçü alımı için ne zaman gelirsiniz?

  • Incir Dekor
   Posted at 01:23h, 15 Ağustos Cevapla

   Merhaba Hülya Hanım,
   İletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçmeniz halinde randevu programımıza alarak ziyaret ederiz.
   Saygılarımızla.

 • İskender Tunaboylu
  Posted at 15:13h, 03 Ocak Cevapla

  Çekmece tıp sandıklı köşe takımlarınız çok güzel 180×90 ölçülerinde yaptırmak istiyorum. Izmır de imkanimız var mı? Fiyat öğrenmem mümkün mü?

Post A Comment