Sürgülü Gardrop

Sürgülü Gardrop Modelleri

 

Yatak odanızda düzene mi ihtiyacınız var? Ya da artan elbiseleriniz için ilave askı ve depolama alanı mı gerekli? Hiç dert etmeyin. Sizin için sorun olan sürgülü gardrop ihtiyacınız için İncir Dekor birçok alternatif sunuyor.

Sürgülü Gardrop, sürmeli kapağa sahip dolap sistemidir. Modern evlerin sahip olduğu dolaplardandır. Günümüz modern yapılarında da tercih edilen sürgülü gardroplar yatak odaları için oldukça iyi çözümler üretirler.

Sürgülü gardroplar benzersiz bir tasarımla birlikte geniş bir desen ve renk çeşitliliğine sahiptirler. Modern ve yeni tasarımlar sayesinde yatak odanız için geniş depolama alanı sunarlar.

İncir Dekor, Sürgülü Gardroplar için, günümüz modern tasarımları ve geniş desen ve renk alternatifleriyle birlikte yatak odalarınız için mükemmel çözümler üretmektedir. Asıl amacınız olan yatak odanızın düzene kavuşması, ilave depolama alanı ve aradığınız elbisenizi hemen bulmanız için Sürgülü Gardroplar yatak odanıza inanılmaz bir hava katacaktır.

İncir Dekor, standart gardrop üretmek yerine tamamen sizin için ev ve yatak odanıza göre özel ölçüde imalat yapmaktadır. İstediğiniz desen ve renkte tasarlanan sürgülü gardrop ile yatak odanız estetik açıdan bambaşka bir görünüme kavuşacaktır.

Özel olarak yapılan dolabınız ile yeni dolabınız yatak odası ile bir uyum içinde olacaktır. Standart aldığınız dolabın renk ve ölçüleri, hem odanıza uygun olmayabilir ya da elbiseleriniz için yeterli alana sahip olmayabilir.

Evinizden taşınmak istediğinizde en büyük sorunlardan biri gardropların sökülüp takılır olup olmadığıdır. Hazır dolapların sökülüp takılmaya karşı dayanımı yoktur. Çok çabuk deforme olurlar. İncir Dekor’ un üretmiş olduğu dolaplar evinizden taşınma sırasında size sorun çıkarmaz. Kullandığımız suntalam veya mdflam gibi hammaddeler ile bağlantı parçaları TSE li ve son derece kaliteli ürünler olduğundan gönül rahatlığıyla evden taşınmayı planlayabilirsiniz.

Bizimle çalışmanız durumunda ücretsiz tasarım hizmetimiz ile birlikte, uygun fiyata ve kredi kartına taksit imkânı ile Sürgülü Gardrop sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizi aramak.

 

Sürgülü Gardrop Seçenekleri

 • Sürgülü Gardroplar, 18 mm ham mdf üzeri lake boya, suntalam, mdflam veya masif panel ile üretilebilmektedir. Bu sayede geniş desen ve renk alternatifi sağlanmaktadır. Desen ve renk alternatifleri için Bilgi Bankası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kapılarda ayrıca membran kaplama ve high gloss seçenekleri de mevcuttur.
 • Gardrop Kapıları içi sürme alüminyum sistem kullanılır.  Kullanılan sürme sistemleri TSE belgeli ve garanti kapsamındadır. Sürme sistemlerinde frenli ve frensiz tip mevcuttur. Tasarım sırasında tercihinizi belirtmelisiniz.
 • Tasarımda çekmeceler ilave edilebilir. Çekmecelerde frenli veya frensiz ray kullanılabilmektedir. Tasarım sırasında hangi tip ray istediğinizi tasarımcımıza söylemelisiniz.
 • Fren ve ray tercini frenli sistemden yana kullanmanızda fayda vardır. Çünkü frenli sistem tercih ederseniz, kapının kapanması sırasında oluşan rahatsız edici sesi engellemiş olursunuz.
 • Gardrop içinde farklı tasarımlar yapılabilir. Bunlar,
  • Çekmeceler,
  • Aksesuar ve mücevher çekmeceleri,
  • Ayarlanabilir raflar
  • Asansör tipi askılıklar,
  • Kravat askılıkları,
  • Pantolon askılıkları,
  • Kapı ve çekmeceler için kilitler,
  • Ayarlanabilir ayakkabı rafları,
  • Aynalar,
  • Özel led ışıklar,
  • Kirli sepetleri,
  • Ütü masası için ayrı bir alan,

 

Sürgülü gardrop satın alma ihtiyacınız için tasarımcımızla görüşürken ihtiyaçlarınızı belirtmelisiniz. Bu sayede eşsiz ve size özel bir Sürgülü gardrop sahibi olabilirsiniz. Ürün yelpazemiz içindekileri size sunabilmemiz için ihtiyaçlarınızı lütfen belirtin.

Sürgülü Gardrop Fiyatları

 

İncir Dekor, sizler için özel ölçüde dolap imal etmektedir. Bu sebepten ötürü standart bir fiyatı belirtemeyiz. Tercih edeceğiniz ham madde ve dolap içi aksesuarlar eşliğinde istediğiniz ölçüye göre fiyat sunmaktayız. Bu sebepten ötürü ihtiyacınız olan dolabın fiyatını almak için bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlayacağımız teklifi size sunabiliriz.

 

Sürgülü Gardrop Bakım ve Temizliği

 

Gardroplarınızın satın alınmasından sonra uzun süreli size hizmet verebilmesi için bakım ve temizliğinin düzenli yapılması gerekir.

Gardrop hammaddesi ahşap olan ürünlerdir. Bu sebepten ötürü ıslak bezle silinmesinden sonra kuru bezle de kurulanması gerekir. Çok ıslak bezden sızan su ve kimyasallar ahşabın içine işleyerek sızan noktadan küflenme ve şişmenin ortaya çıkmasına sebebiyet verir.

Temizlik maddelerinin tercihinde ise aşındırıcı kimyasallardan uzak durulması gerekir. Nemli bir bez vasıtasıyla temizlik maddesi uygulanabilir.

Dolap kapaklarında kullanılan sürgü sistemlerinin  uzun süre sorunsuz hizmet vermesini istiyorsanız nem ve sudan uzak tutmalısınız. Bu sayede sürgülü dolabınız  yıllarca sorunsuz olarak hizmet verecektir.

 

Sürgülü Gardrop Garanti ve İade Şartları

 

Satın almış olduğunuz Sürgülü gardrop için garanti ve iade şartları İncir Dekor’ un diğer ürünleri için aynı koşulları içermektedir. Bu koşulları incelemek için Garanti ve İade Şartları Sayfamızı ziyaret ediniz.