Aydın Boya Ustası Nasıl Çalışmalıdır

aydın boyacı ustası

Aydın Boya Ustası Nasıl Çalışmalıdır

Aydın Boya Ustası Nasıl Çalışmalıdır?

Aydın, Ege Denizi kenarında ve İzmir, Muğla ve Denizli illeri ile çevrili ve nüfusu 1.097.746 dır. Bu nüfus sayısına göre de şehrimizde birçok farklı iş yapan kişiler ve firmalar bulunmaktadır. Bu iş yapanlar içinde boyacı ustaları da bulunmaktadır.

Boyacı ustaları şehrimizin önemli bireyleridir. Hepimizin yaşadığı yerler olan evlerimizin ve iş yerlerimizin boya badana işini boyacı ustaları yapmaktadır. Boyacı ustaları en iyi hizmet vermek için belli bir kalitede ve Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odasına üyedirler. Bu üyelikleri vasıtasıyla da iş yapımı sırasında belirli kurallar içinde hareket ederler.

Boyacı ustaları, boya badana yaptıkları yerlerde her zaman ev sahiplerine saygılı davranmalıdırlar. Bu saygılı davranmaları sebebiyle de bir sonraki iş için tavsiye alırlar. Bu sayede yeni müşteriler elde ederler. Eğer saygılı davranmazlar ise tavsiye edilmezler ve yeni iş alamazlar.

 

Aydın Boya Ustalarının Dikkat Etmesi Gereken Konular

 

Boyacı ustaları, boya badana yapacakları yerde mevcut eşyaların boya olmaması için güvenlik tedbirlerini almaları gerekir. Odada bulunan eşyaların üzerleri muhakkak koruma naylonu ile örtülmelidir.

Uygulayacakları boyaların seçimi sırasında ev sahibine muhakkak bilgi vermeliler ve onay almalılar. Kullanılacak boya markasının kaliteli ve garanti kapsamında olması gerekir.

Eski boya üzerine boya sürmeden önce yüzeydeki çatlaklar macun ile kapatılmalıdır.

Duvara sürülen boyanın kuruması beklenmelidir. İkinci kat boya uygulaması kuruduktan sonra yapılmalıdır.

Satın alınan boya açılmadan önce çalkalanmalıdır. Bu sayede dipte biriken tortuların yok olması sağlanmalıdır. Kutu açıldığında da karıştırıcı vasıtasıyla boya karıştırılmalıdır.

Boya badana yapmak için boyacı ustası fiyatını normal belirlemelidir. Boya badana işi için Aydın boyacı ustası fiyatları sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Aydın boya ustası nasıl çalışmalıdır yazımız ile kaliteli ve güvenilir hizmet vermenin şartlarını sizlere sunduk. İncir Dekor uyguladığı tüm boya badana işlerini kaliteli boyacı ustaları ile ve garanti kapsamı altında yapmaktadır.

Montessori Yatak
Gardırop
Şifonyer
Montessori Kitaplık
Oyuncak Dolabı
Çalışma Masası
Montessori Dolap
Dolap Kulpları
2 Comments
 • Süheyla
  Posted at 00:54h, 07 Ağustos

  Aydın Efeler mahallesinde daireyi boyatmak istiyoruz. Ne zaman gelip bakabilirsiniz?

  • Incir Dekor
   Posted at 01:42h, 15 Ağustos

   Merhaba Süheyla Hanım,
   İletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde randevu programımıza alarak derhal keşifi gerçekleştirebiliriz.
   Saygılarımızla.