Didim Tadilat İşleri

Didim Tadilat İşleri

Didim Tadilat İşleri

Didim Tadilat İşleri Nasıl Yapılır?

Didim tadilat işleri için usta veya firma arayışında olabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere didim de hangi tadilat konularında yardımcı olabileceğimizi anlattık.

Didim Anahtar Teslim Tadilat İşleri
Didim Tadilat İşleri

Didim Tadilat Dekorasyon

İncir Dekor olarak didim de bulunan müşterilerimizin evlerinde tadilat, dekorasyon ve ev yenileme gibi hizmetleri sorunsuz bitiriyoruz. Alanlarında tecrübe sahibi ve sürekli kendilerini geliştiren ustalarımızla birlikte anahtar teslim çalışmaktayız.

Didim ev tadilatları yapan firmamız sektöründe her zaman ilk sıralarda olmayı başarmıştır. Çünkü kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme kullanımı sorunsuz tadilat ve dekorasyon ile sonuçlanmaktadır. Ayrıca proje boyunca kafanıza takılan her konuda sizlerin yanındayız.

Didim Tadilat Dekorasyon
Didim Tadilat İşleri

Didim Tadilat Firmaları

Didim de bir çok tadilat firması bulunmaktadır. Fakat günümüzde iş teslim etme konusunda ortaya problemler çıkmaktadır. Zamanında teslim edilemeyen projeler, kalitesiz malzeme kullanımı veya istenilenden farklı çalışmalar yapılması gibi didimde ki müşterilerin yaşadığı olumsuzluklar vardır.

Biz firma olarak sadece Didim değil Aydın‘ın bütün bölgelerinde tadilat ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz. Profesyonel çalışma ve iş ahlakını esas alarak projelerimizi tamamlarız. Kendi içimize sinmeyen bir projeyi teslim etmeyiz.

Aklınıza takılan sorular veya merak ettiğiniz konular olabilir bu durumda bizimle iletişime geçerek kafanızda ki soruları giderebilirsiniz.

Didim Tadilat Firmaları
Didim Tadilat İşleri

Didim Ev Tadilat Dekorasyon Hizmetleri

Didim de evlerinizi yenileme, projelendirme ve projeyi hayata geçirme konusunda sizlere eşlik etmekteyiz. Sizden gelen talepler doğrultusunda hızlı planlama ve güven veren çalışma prensibimizi ortaya koyuyoruz. Evleriniz artık bizimle daha hoş görünüme sahip olacak. Sizde hayal ettiğiniz dekorasyona sahip evinize kavuşmak istiyorsanız 0256 219 18 19 nolu telefonumuzdan bize ulaşıp harekete geçebilirsiniz.

Didim ev tadilat dekorasyon hizmetlerimiz şunlardır;

Boya badana Çalışması, Alçı ve sıva çalışması, Mantolama ve ısı yalıtım işleri, Duvar yapımı, Su yalıtım çalışması, Yıkım & Söküm işlemlerinin yapılması, Elektrik tesisatı yapılması, Su tesisat yapılması, tesviye ve şap işleri, alçıpan asma tavan ve kartonpiyer çalışmaları, seramik ve fayans döşemeleri, alüminyum ve pvc doğrama yapılması, Laminat parke döşeme yapımı, Mutfak dolabı yapımları, banyo dolabı yapımı, İç oda kapılarının yapımı gibi konularda Didim bölgesinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Didim Ev Tadilat Dekorasyon Hizmetleri
Didim Tadilat İşleri

TADİLAT TAMİRAT DİDİM HİZMETLERİMİZ

DİDİM BOYA BADANA ÇALIŞMASI

Evinizde yaptırmak istediğiniz boya badana çalışmaları için ücretsiz keşif ve desteklerde bulunuruz. Her çalışmamızda kaliteli ürün kullanmaya önem gösteriyoruz. Boya konusunda Polisandyo ve marshall gibi markaları tercih ediyoruz. Yine de bunların dışında kendi zevkinize uygun tasarımlar yapmak isterseniz Sanal Ev Boyama Programları sayfamıza göz atabilirsiniz. Bundan dolayı boya badana işlerinizi güvenerek bizlere teslim edebilirsiniz.

Kuşadası Boya Badana Çalışması
Didim Tadilat İşleri

DİDİM ALÇI VE SIVA ÇALIŞMASI

Uzun yıllar dertsiz, şikayetsiz kullanabileceğiniz alçı ve sıva çalışmamızdan memnun kalacaksınız. Ayrıca şık görünümlü düz duvarlara sahip olmak İNCİR DEKOR sayesinde çok kolay olmaktadır.

Didim Alçı ve Sıva Çalışması
Didim Tadilat İşleri

DİDİM MANTOLAMA ISI YALITIM İŞLERİ

Evlerinizde yaptırmak istediğiniz ısı yalıtım ve mantolama işlerini profesyonelce çalışmalar yaparak sorunsuz hallediyoruz.

Didim Mantolama Isı Yalıtım İşleri
Didim Tadilat İşleri

DİDİM DUVAR YAPIMI

Evinizin belli bölümlerini ayırmak isteyebilirsiniz. Bu durumda odalarınızı bölmek için ya da farklı amaçlar için duvar yapımı konusunda çalışmalar yapabiliriz.

Didim Duvar Yapımı
Didim Tadilat İşleri

DİDİM SU YALITIMI YAPILMASI

Didim hava durumu sebebiyle bazı alanlarımız çok fazla yağmur alır veya başka nedenlerden dolayı su birikintisi olur. Böyle durumlardan kurtulmak için su yalıtımı yaptırmanızda fayda olur.

Didim Su Yalıtımı Yapılması
Didim Tadilat İşleri

DİDİM YIKIM & SÖKÜM İŞLEMLERİ

Evinizde yıkım ve söküm işlemlerinin yapılmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda bizimle iletişime geçerek kaliteli işçilik anlayışımızla problemsiz bir şekilde yıkım, söküm işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Didim Yıkım Söküm İşlemleri
Didim Tadilat İşleri

DİDİM ELEKTRİK TESİSATI YAPILMASI

Tüm işlemler projeye göre şekillendirilir ve ona uygun malzeme seçimi yapılır. Tesisatın döşenmesi sırasında profesyonel ekibimiz sorunsuz çalışmalarını gerçekleştirir.

Didim Elektetrik Tesisatı Yapılması
Didim Tadilat İşleri

DİDİM SU TESİSATI YAPILMASI

Su tesisatı temiz suyun içeri aktarılması ve sonra atık suyun dışarı atılması için kurulacak olan tesisat modelidir. Bundan dolayı daha sonradan problem yaşamak istemiyorsanız usta seçiminizi doğru yapmalısınız.

Didim Su Tesisatı Yapılması
Didim Tadilat İşleri

DİDİM TESVİYE VE ŞAP İŞLERİ

Düz bir alan elde etmeniz için gerekli olan tesviye ve şap işlemleri önemlidir. Bu durumda biz profesyonelce çalışmalar yaparak en doğru sonuçlara ulaşmak için çalışıyoruz.

Didim Tesviye ve Şap İşleri
Didim Tadilat İşleri

ALÇIPAN, ASMA TAVAN VE KARTONPİYER YAPIMI

Genelde dekoratif görüntüyü arttırmak amacıyla kullanılırlar. Eğer sizde evinizin şık bir tavana sahip olması istiyorsanız bu dekorları yaptırmanız gerekir.

Alçıpan Asma Tavan ve Kartonpiyer Yapımı
Didim Tadilat İşleri

SERAMİK FAYANS DÖŞEME YAPIMI

Evlerinizin zeminini oluşturan alanlara modern ve kaliteli seramik döşemelerini işinde tecrübeli ve başarılı ustalarımızla birlikte yapmaktayız. Bundan dolayı İncir Dekor tecrübesine güvenmelisiniz.

Seramik Fayans Döşeme Yapımı
Didim Tadilat İşleri

ALÜMİNYUM VE PVC DOĞRAMA

Şık görünümlü pencerelere sahip olmak isteyebilirsiniz. Kaliteli ve ısı yalıtımı için de kullanılan Alüminyum doğramalardan yaptırabilirsiniz. Ayrıca sağlık açısından ikisi de problemsizdir.

Alüminyum ve Pvc Doğrama
Didim Tadilat İşleri

LAMİNAT PARKE DÖŞEME İŞLEMİ

İstediğiniz modele göre parke seçimlerinizi yaptıktan sonra tecrübeli ustalarımız parkelerinizi özenle döşeme işlemlerini yapıyorlar. Kaliteli malzeme ve işçilik sayesinde sorunsuz çalışma gerçekleştiriyoruz.

Laminat Parke Döşeme İşleme
Didim Tadilat İşleri

DİDİM MUTFAK DOLABI YAPIMI

Mutfakları en güzel gösteren alanlardan birisi dolaplarınızdır. Mutfak dolaplarınızı kaliteli kapak seçimleriyle birlikte şık, modern ve kullanışlı hale dönüştürebilirsiniz. Mutfak dolabı seçimi yaparken İncir Dekor‘a bakmayı unutmayın. Ayrıca mutfağınıza yakışacak mutfak tezgah modellerimiz de bulunmaktadır.

Didim Mutfak Dolabı Yapımı
Didim Tadilat İşleri

BANYO DOLABI YAPILMASI

Gösterişli banyolar her zaman ön planda olmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanarak projelendirmeler yapıyor ve düşüncelerinizi yansıtmaya çalışıyoruz.

Banyo Dolabı Yapılması
Didim Tadilat İşleri

İÇ ODA KAPILARININ YAPILMASI

Odalarınızın girişinde bulunan kapılarınızın seçimi çok önemlidir. Zevkinize uygun kapı modellerini seçerek güzel tasarımlar ortaya koyabilirsiniz.

İç Oda Kapılarının Yapılması
Didim Tadilat İşleri

DİDİM PERGOLA YAPIMI

Bahçe ve balkonlarınız için pergola yaptırmanız önemlidir. Pergola gölgelik görevi görür, yağmurdan korur ve ayrıca evlerinizin dışına güzel bir görünüm katar. Sizde evlerinize pergole yaptırarak bu özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Halk arasında pergole, pergule ve çardak olarakta telaffuz edilmektedir.

Didim Pergole Yapımı
Didim Tadilat İşleri
Montessori Yatak
Gardırop
Şifonyer
Montessori Kitaplık
Oyuncak Dolabı
Çalışma Masası
Montessori Dolap
Dolap Kulpları
5 Comments
 • Fatih Saraçlı
  Posted at 10:29h, 25 Mayıs

  Yeni aldığımız evimizin iç oda kapılarını beğenmediğimiz için değiştirmek istedik. İnternette araştırma yaptık ve çok fazla firmayla görüştük. Açıkçası güven veren sayılı firmalardan biri bu firmaydı. Kapıların fiyatları uygundu. Adresimize kadar gelip ölçü aldılar. Söyledikleri zamanda kapılarımızın montajını yaptılar. Teşekkür ediyoruz.

  • Admin Admin
   Posted at 09:52h, 24 Haziran

   Merhaba Fatih Bey, memnun olmanıza sevindik. Kapılarınızın değişiminde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • İklim Irmak Acar
  Posted at 09:40h, 24 Haziran

  Sezon öncesinde yazlığımızın genel birkaç tadilat işlerine ihtiyacı vardı. İnternetten bulduğum bu firma sayesinde 1 hafta içinde tadilat işlerimi yaptırdım. Şuan evimizde rahatça kalabiliyoruz. İyi bir seçim yaptığımızın farkındayız. Tadilat firması içinde arayış içinde olan varsa kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • Admin Admin
   Posted at 17:27h, 04 Temmuz

   Merhaba İklim Hanım, memnun olmanıza sevindik. Tadilat işlerinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Mehmet Köken
  Posted at 09:54h, 16 Temmuz

  Akbükdeki evimizin boya işlerini yaptırdık. Uygun fiyatlı kaliteli işçilik ile çalışan firma olduklarını söyleyebilirim. Söyledikleri zamanda boyamızı yaptılar evimizi teslim ettiler. Yorum yazarak da teşekkür etmek istedik. Teşekkürler.